Szkolenie dla nauczycieli, pedagogów i opiekunów o tematyce agresja i zachowania trudne

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Wołowie zaprasza na otwarte, bezpłatne szkolenie o tematyce agresja, autoagresja, zachowania trudne – niepożądane w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu głębokim. Szkolenie skierowane jest do nauczycieli, pedagogów i opiekunów na co dzień pracujących z osobami niepełnosprawnymi.

Szkolenie odbędzie się w dniach 7-8.12.2018r w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Inwalidów wojennych 26 w Wołowie. W piątek 7 grudnia rozpoczynamy o godz. 10.00 (przewidywany czas trwania do godz.17.00, po szkoleniu możliwość indywidualnych konsultacji), natomiast w sobotę zaczynamy o godz. 9:00 do godz.ok 14.00.

Szkolenie poprowadzi  pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z głębokimi niepełnosprawnościami Katarzyna Raabe. Każdego dnia po zajęciach będzie możliwość indywidualnych konsultacji. Na szkoleniu zostanie zapewniony ciepły posiłek oraz bufet kawowy. 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu  prosimy zgłaszać się mejlowo lub telefonicznie stow_wolow@wp.pl tel. 71 3195609 lub 665148746. UWAGA! decyduje kolejność zgłoszeń. 

Szkolenie jest realizowane w ramach projektu pn. „Szkolenia dla pracowników i rodziców” współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych otrzymanych od Zarządu Województwa Dolnośląskiego.

  

Post Author: sonwolow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *