Jak możesz pomóc nie wydając ani złotówki :-)

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Wołowie przystąpiło do ogólnopolskiej akcji charytatywnej polegającej na zbiórce niepotrzebnej ale nadającej się do użytku odzieży, butów i akcesoriów. Za każdy kilogram oddanych ubrań dostaniemy 1 zł na wyposażenie kuchni w budowanym przez nas Ośrodku Rehabilitacyjno-Terapeutyczno-Wychowawczym „Niezwykła Kraina” w Wołowie.

JAK WESPRZEĆ NASZĄ KAMPANIĘ, NIE WYDAJĄC ANI ZŁOTÓWKI:
1. SPAKUJ NIEPOTRZEBNĄ ODZIEŻ (ELEMENTY GARDEROBY DAMSKIEJ, MĘSKIEJ ORAZ DZIECIĘCEJ, SZCZEGÓLNIE: SWETRY, BLUZKI, BLUZY, T-SHIRTY, SPODNIE, SPÓDNICE, SUKIENKI, KURTKI, PŁASZCZE, SPAROWANE BUTY, TORBY I AKCESORIA. PAMIĘTAJ – UBRANIA I BUTY MUSZĄ BYĆ NIEZNISZCZONE, SUCHE I CZYSTE ORAZ NADAJĄCE SIĘ DO PONOWNEGO ZAŁOŻENIA, CO OZNACZA, ŻE NIE MOGĄ BYĆ: DZIURAWE, POPLAMIONE, CZY ZNOSZONE)
2. ZAŁÓŻ KONTO NA PORTALU UBRANIADOODDANIA.PL
3. WYBIERZ NASZĄ KAMPANIĘ NIEZWYKŁA KUCHNIA W NIEZWYKŁEJ KRAINIE -> KLIKNIJ POMAGAM I ZAMÓW BEZPŁATNIE KURIERA PO ODBIÓR UBRAŃ (UBRANIA MOŻESZ RÓWNIEŻ DOSTARCZYĆ DO NASZEJ SIEDZIBY PRZY UL.INWALIDÓW WOJENNYCH 26 W WOŁOWIE -parterowy budynek na terenie szpitala)
4. ODKRYJ RADOŚĆ POMAGANIA! Z KAŻDEGO ODDANEGO KILOGRAMA DOBRYCH UBRAŃ OTRZYMAMY 1 ZŁ NA WYPOSAŻENIE NIEZWYKŁEJ KUCHNI 
 
 
Możesz również pomóc organizując zbiórkę w szkole czy miejscu pracy lub w swojej wsi, albo po prostu rozpowszechniając tą informację wśród rodziny i znajomych. Będziemy wdzięczni za każdy przekazany na naszą NIEZWYKŁĄ KUCHNIĘ kilogram odzieży! 
Do pobrania materiały informacyjne, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu: Agata Chwiszczuk tel.665148746  

Post Author: sonwolow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *