Zapraszamy na I Charytatywny Maraton Zumby

kompresja zumbaNie ma nic lepszego niż łączenie przyjemnego z pożytecznym, dlatego zapraszamy wszystkich 7 maja  do udziału w I Charytatywnym Maratonie Zumby. W sobotnie popołudnie będzie można spalić kalorie w tanecznym rytmie oraz dołożyć cegiełkę do budowy kompleksowego ośrodka dla osób niepełnosprawnych „Niezwykła Kraina”.

Co powinniście wiedzieć o maratonie?

Maraton odbędzie się w parku Wołowskiego Ośrodka Kultury( Sikorskiego 6) 7 maja, start o godzinie 15.00. Darowizna, którą możesz wspomóc nasze stowarzyszenie  to 20 złotych, które można wpłacać na na konto Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Wołowie, numer konta 84 9598 1020 0000 2453 2000 0001  z dopiskiem:”Darowizna na Niezwykłą Krainę, Imię i Nazwisko, e-mail” , w siedzibie stowarzyszenia ul. Inwalidów Wojennych 26 w Wołowie lub na miejscu w dn. 07.05.2016 r. Całkowity dochód z maratonu zostanie przekazany na budowę kompleksowego ośrodka dla osób niepełnosprawnych „Niezwykła Kraina”. Chcesz wiedzieć więcej  zadzwoń-osoba do kontaktu Anna Machowicz tel 517 480 964, annamachowicz@sonwolow.pl

Kto może brać udział w maratonie?

Każdy, komu zdrowie pozwoli:)

Boisz się, że nie podołasz kondycyjnie?

Bez obaw:) Tego dnia będzie z nami również nasza Ambasadorka Kamila Saganowska. Opowie na pewno jak   ćwiczyć, aby polepszyć kondycje. Ponadto przerwy dostosowujesz do swoich potrzeb, nie musisz tańczyć przez trzy godziny. Ważne, że się pojawisz, że pomożesz i miło spędzisz z nami czas!

Chciałbyś pomóc, a nie możesz uczestniczyć w maratonie?

To nic! Zawsze jest druga szansa-28 maja odbędzie się I Bieg dla „Niezwykłej  Krainy”, więcej szczegółów niebawem.

REGULAMIN Maratonu Zumba

Post Author: sonwolow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *